تماس با ما

تماس با شخص : Zhang

شماره تلفن : 86-18510160891

Free call
خط تولید
  • کارخانه سینکوهرن
  • کارخانه سینکوهرن
  • کارخانه سینکوهرن
  • کارخانه سینکوهرن

Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

کارخانه Sincoheren در پارک صنعتی گوانگلیان ، منطقه توسعه اقتصادی و فنی پکن Yizhuang واقع شده است. استانداردهای مدیریت کیفیت ISO9001: 2008 و ISO13485: 2012 را گذرانده است.

 

در کارخانه ، ما خطوط تولید دستگاه های منبع تغذیه ، دستگاه لیزر حالت جامد ، دستگاه نور پالس شدید و دستگاه فرکانس رادیویی و غیره را داریم. هر سال ده ها هزار مجموعه تجهیزات را می توان برای هر مدل ماشین تهیه کرد. سیستم کنترل کیفیت کامل و روش مدیریت ERP را برای اطمینان از کیفیت تجهیزات زیبایی و زمان تحویل دقیق معرفی کرده ایم.

 

Sincoheren خدمات OEM و ODM را برای غواصان ارائه می دهد تا به آنها اجازه دهد ظاهر ، سیستم عامل و سایر قسمتهای تجهیزات زیبایی لیزری خود را سفارشی کنند.

 

 

OEM / ODM

Sincoheren خدمات OEM و ODM را برای مشتریان فراهم می کند تا به آنها اجازه دهند ظاهر ، سیستم عامل و سایر قسمتهای تجهیزات زیبایی لیزری خود را سفارشی کنند.

تحقیق و توسعه

Sincoheren ، یک تامین کننده معتبر تجهیزات پزشکی و زیبایی ، همکاری طولانی مدت با MIT ، دانشگاه لینکلن ، آکادمی هوانوردی و هوانوردی چین ، موسسه فناوری پکن ، دانشگاه علم و صنعت چانگچون و موسسه اپتیک و الکترونیک شمال چین ایجاد کرده است. . ما همچنین به طور پایدار با اساتید انتقال فوتوالکتریک world-dass همکاری داشته ایم.

 

Sincoheren دارای بیش از 200 متخصص همکاری خارجی ، استادان و پزشکان است. برای تیم کارکنان ما ، 37 استعداد با تکنولوژی بالا و 36 تکنسین حرفه ای را جمع آوری کرده ایم. 80 نفر دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر و 42 نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. یا بالاتر. پرسنل تحقیق و توسعه Sincoheren 30 درصد از تعداد کل را تشکیل می دهند.

 

تیم تحقیق و توسعه sincoheren متشکل از تیم های اپتیک ، نرم افزار ، مدار ، مکانیک ، طراحی صنعتی و کنترل کیفیت است. Sincoheren تأکید ویژه ای بر سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه دارد: سرمایه گذاری تحقیقاتی در سال 2008،2009.2010 بالغ بر 20 میلیارد یوان بوده است. و 2011. همچنین در این دوره ، ما 12 تکنسین و تجهیزات لیزر زیبایی را اصلاح و ارتقاء دادیم ، 14 برنامه جدید توسعه دادیم و 7 تکنیک را به تولید تبدیل کردیم. ما بر مشکلات فنی پیش احتراق لامپ زنون ، تخلیه جریان بالا غلبه کرده ایم ، و حفاظت از IGBT ، و غیره. تکنیک های جدید ما در استفاده از ازن برای درمان نارسایی قلبی و کاهش چربی منجمد به سطح پیشرو در جهان رسیده است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

lisa@sincoheren.cn
Christina-cf