تماس با ما

تماس با شخص : Zhang

شماره تلفن : 86-18510160891

Free call
Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd

شما به دلیل علم ما متحول شدید و جهان برای تغییر شما زیباتر است.

 

  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, وارد کننده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های: SINCOHEREN ، coolplas ، Razorlase ، UniChill ، MONALIZA تعداد کارمندان: 260~300
فروش سالانه: 22 million-29 million سال تاسیس: 1999
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Sincoheren یک تامین کننده ارشد تجهیزات پزشکی و زیبایی در سال 1999 تأسیس شده است. در 19 سال گذشته ، Sincoheren بر توسعه تجهیزات پزشکی و زیبایی متمرکز بوده است. دفتر مرکزی ما در Zhongguancun ، Haidian District ، پکن است.

 

چین Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd نمایه شرکت 0

به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته ، Sincoheren دارای گواهی تولید و فروش ابزار پزشکی و دارای حقوق مالکیت معنوی مستقل است. در شرکت ، ما بخش تحقیق و توسعه ، بخش فروش ، بخش تولید ، بخش بازرسی کیفیت و بخش مدیریت عمومی و غیره را تعیین کردیم. Sincoheren دارای کارخانه های بزرگی است که 5000 درجه را پوشش می دهند ، از جمله ساختمانهای اداری 2/5 است. در حال حاضر 300 نفر در آن کار می کنند. این تکنیک قدرتمند است. در خدمات درجه یک Sincoheren در سالهای اخیر به سرعت در حال ورود به بازار بین المللی است و فروش سالانه ما به صدها میلیارد یوان افزایش می یابد.

 

Sincoheren به طور متوالی در 19 سال گذشته ابزار لیزر درمانی پوست (لیزر Nd Yag) ، دستگاه پزشکی با نور ضربان قلب ، دستگاه لاغری بدن RF ، دستگاه لیزر حذف تاتو ، دستگاه لیزر موهای زائد ، تجهیزات لیزر CO2 کسری ، انجماد چربی سرد را توسعه داده است. دستگاه ، و دستگاه HIFU ، کیفیت قابل اعتماد و خدمات پس از فروش ملاحظه ، به همین دلیل است که ما در بین شرکا بسیار محبوب هستیم.

 

لیزر درمانی مونالیزا Q-switched Nd: YAG ، یکی از مارک های Sincoheren ، اولین تجهیزات لیزر درمانی پوست است که دارای گواهی CFDA در چین است.

 

چین Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd نمایه شرکت 1

چین Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd نمایه شرکت 2

 

 

تاریخ

پکن Sincoheren S&T Development Co. ما دارای بخش تحقیق و توسعه ، کارخانه ، بخشهای فروش بین المللی ، توزیع کنندگان در خارج از کشور و بخش پس از فروش هستیم. به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته ، Sincoheren دارای گواهی تولید و فروش ابزار پزشکی و دارای حقوق مالکیت معنوی مستقل است. در شرکت ، ما بخش تحقیق و توسعه ، بخش فروش ، بخش تولید ، بخش بازرسی کیفیت و بخش مدیریت عمومی و غیره را تنظیم کردیم. سینکوهرن در 18 سال گذشته به طور متوالی ابزار درمان پوست با لیزر پزشکی (Nd Yag Laser) ، نور پالس شدید را توسعه داده است دستگاه پزشکی ، دستگاه لاغری بدن RF ، دستگاه لیزر حذف تاتو ، دستگاه لیزر موهای زائد ، تجهیزات لیزر CO2 کسری ، دستگاه انجماد چربی coolplas و دستگاه HIFU. کیفیت قابل اعتماد و خدمات پس از فروش قابل ملاحظه به همین دلیل است که ما در بین شرکای خود بسیار محبوب هستیم. ما در تولید تجهیزات درمان لاغری بدن موهای زائد پوست تخصص داریم. Kuma ، Coolplas و Monaliza مارک های شناخته شده ما هستند. ما بخش تحقیق و توسعه ، کارخانه ، بخش فروش بین المللی ، توزیع کنندگان خارج از کشور و بخش پس از فروش خود را داریم. دستگاه های ما از سری IPL ، سری لیزری ، سری RF تا سری KUMA Body Shape ، التراسونیک کاویتاسیون ، Elite و LED-PDT و غیره متفاوت هستند. ما همچنین خدمات OEM و ODM را بر اساس خواسته مشتریان ارائه می دهیم. Sincoheren همیشه بر نوآوری و سودمندی تأکید داشته و به مشتریان در تکمیل هر عنصر در فرآیند توسعه محصول کمک کرده است.

چین Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd نمایه شرکت 0

سرویس

 

سیستم خدمات Sincoheren شامل 3 بخش است: بخش فروش ، واحد آموزش دستورالعمل های دینی ، و بخش پس از فروش.

 

1. بخش فروش

در بخش فروش ، حدود 80 از اعضا مدرک کارشناسی یا بالاتر دارند. این گروه قصد دارد تجهیزات زیبایی ما را به خریداران بالقوه معرفی کند ، مناسب ترین مدل ها را به مشتریان توصیه کند و به متخصصان در انجام تحقیقات بازار ، تجزیه و تحلیل سود کمک کند. و برنامه ریزی تبلیغاتی و غیره

 

 

2. گروه ابزار بالینی

این بخش مسئول ارائه دستورالعمل های دینیک برای دینت ها است. مانند پاسخ به مشکلات متداول در نصب و راه اندازی دستگاه و عملیات دینکال. اعضای این بخش دارای توانائی دینیک بالایی هستند. یک دیدار برگشت منظم ارزشمند است.

 

 

3. دپارتمان پس از فروش

بخش پس از فروش. تقسیم به تیم داخلی و تیم خارج از کشور متشکل از 26 متخصص حرفه ای است ، از جمله بخش داخلی 16 عضو که یا مهندسین سطح متوسط ​​یا ارشد هستند را شامل می شود. این مسئولیت تیم پس از فروش در نصب است دستگاه جدید را آزمایش کنید ، دستورالعمل های عملکرد را ارائه دهید ، تجهیزات را بررسی و تعمیر کنید و مرتباً یک بازدید مجدد انجام دهید. ما چندین دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد در این بخش داریم.

 

چین Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd نمایه شرکت 0

تیم ما

شرکت توسعه علوم و فناوری پکن Sincoheren ، آموزشی ویبولیتین ، که در 1 9 9 9 تأسیس شده است ، یکی از بزرگترین و اولین تولید کنندگان حرفه ای فناوری پیشرفته تجهیزات پزشکی و زیبایی است. ما دارای بخش تحقیق و توسعه ، کارخانه ، فروش بین المللی خود هستیم بخش ها ، توزیع کنندگان خارج از کشور و بخش پس از فروش. 4 بخش فروش بین المللی وجود دارد. بخش اروپایی ، بخش جنوب شرقی آسیا ، بخش خاورمیانه ، بخش آمریکایی. این به مشتریان ما در سراسر جهان اجازه می دهد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

lisa@sincoheren.cn
Christina-cf
86-18510160891